SIA Gemmi.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.
(+371)-202-15-704
P-Pk 10:00-18:00 S-Sv brīvdiena
norton_visa_mc aizdevumslv

Juvelierizstradajumu izgatavošana

Cienījamās dāmas un godātie kungi!
Ja vēlaties uzdāvināt kaut ko sev, saviem radiniekiem un tuviniekiem, pasniegt piemiņas dāvanu sadarbības partneriem vai kolēģiem, tad laipni aicinām Jūs uz uzņēmuma “GEMMI” salonveikalu! Mūsu juvelieri piedāvās Jums visdažādākos juvelierizstrādājumu variantus visdažādākajām gaumēm. Pie mums strādā profesionāls mākslinieks, juvelierizstrādājumu dizainers, kurš var Jums izgatavot unikālu darbu vienā eksemplārā. Pie mums Jūs varat izvēlēties savam izstrādājumam dārgakmeņus, turklāt Jūsu iztēli ierobežos vienīgi Jūsu finanšu iespējas! Nekautrējieties, nāciet pie mums, un mēs centīsimies īstenot Jūsu vispārdrošākās fantāzijas!
 
Jūsu uzņēmums svin jubileju? Jums nepieciešama neparasta dāvana, ko pasniegt priekšniekam vai sadarbības partnerim? Esam gatavi palīdzēt un tieši Jums izveidot:

  • uzņēmuma nozīmītes no dārgmetāliem;
  • piemiņas zīmes un medaļas;
  • kausus, uzņēmuma glāzes un interjera priekšmetus;
  • neparastus, unikālus suvenīrus, Jūsu radu un tuvinieku figūras, kas izlietas metālā un ir veidotas ar portretisku līdzību.

To visu un daudz ko citu Jūs varat pasūtīt mūsu juvelierizstrādājumu fabrikā “GEMMI”.
Šeit Jūs varat aplūkot mūsu meistaru radīto unikālo izstrādājumu paraugus.

Izvēloties unikālus un pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus juvelierizstrādājumus, Jūs varat pateikt vairāk nekā ar vārdiem.

Juvelierizstrādājumu izgatavošana notiek pēc klienta skicēm, idejas vai vīzijas, ko juvelierizstrādājumu dizainers īsteno pēc vistuvākās līdzības, lai klients saņemtu tieši to, ko ir cerējis. Rotaslietas, kas izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, būs tikai vienā eksemplārā, tāpēc būs jo vērtīgākas ne tikai no materiālā, bet arī emocionālā viedokļa.

Gadās, ka, meklējot sev vai dāvināšanai piemērotu rotu vai kādu citu juvelierizstrādājumu, nekas no pieejamā klāsta īsti neatbilst vēlamajam, bet samierināties ar kaut ko citu arī negribam, tad individuāla dizaina juvelierizstrādājumu izgatavošana ir vispiemērotākais risinājums.

“GEMMI” juvelieri un dizaineri var izgatavot:

  • unikālus laulību gredzenus;
  • rotas ar neparastu dizainu un individuāli izvēlētiem elementiem, akmeņiem;
  • personalizētas korporatīvās dāvanas (nozīmītes, medaļas, kausus, figūriņas);
  • rotas no klasiskās “GEMMI” kolekcijas.

Juvelierizstrādājumu izgatavošana ir ļoti smalks un pacietīgs darbs, kas prasa lielu pieredzi un darba mīlestību. “GEMMI” fabrikā strādā vairāki pieredzējuši meistari, kuri savu darbu paveic ar vislielāko atbildību un rūpību. Katram pasūtījumam tiek veltīta nedalīta uzmanība. Notiek cieša sadarbība ar pasūtītāju, lai garantētu, ka darba rezultāts būs tieši tāds, kāds iecerēts.

Ja Jums ir ideja un vēlme, tad mūsu meistari to var pārvērst realitātē.

Juvelierizstrādājumu izgatavošanā fantāzijai nav robežu, vienīgi tās, ko uzliek darba materiāls un finansiālās iespējas. Pie mums strādā rotu dizaineri, kuru uzdevums ir rūpēties par to, lai katrs juvelierizstrādājums, kas tiek radīts, būtu pārdomāts, kvalitatīvs un unikāls.

Mūsdienās sava stila izkopšana ir īpaši izteikta, katrs mēģina izcelties, izvēlēties kaut ko atšķirīgu. Ne vienmēr tam jābūt kaut kam apjomīgam. Tādu pašu efektu var panākt ar tādiem nelieliem elementiem kā rotaslietas, ja tās izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Tas nozīmē, ka neviens tādas pašas nevarēs iegādāties, jo tās nebūs ne kolekcijās, ne veikalu skatlogos. 

Laipni lūdzam “GEMMI” juveliermākslas pasaulē!