SIA Gemmi.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.
(+371)-202-15-704
P-Pk 10:00-18:00 S-Sv brīvdiena
norton_visa_mc aizdevumslv

Juvelierizstradajumu remonts

Jūsu iemīļotā rota vai ģimenes relikvija ir salūzusi, zaudējusi mirdzumu un kļuvusi blāva? Tā nav nekāda nelaime! Fabrikas “GEMMI” profesionālie juvelieri ātri un – svarīgākais – kvalitatīvi salabos Jūsu juvelierizstrādājumus, lai cik sarežģīti tie būtu, notīrīs Jūsu mīļākās rotas un atjaunos to sākotnējo izskatu.
Šeit Jūs varat uzzināt galveno remontdarbu veidu cenas.

 

Cenrādis remontdarbiem

Remonta veids Zelts Sudrabs
Ķēdītes lodēšana viena vietā:
(atkarībā no sarežģītīības pakāpes)
No 12.00 Eur No 12.00 Eur
Savienošanas gredzena izgatavošana No 3.00 Eur (atkarībā no gredzena svara) + lodēšana (pēc vajadzības) No 3.00 Eur (atkarībā no gredzena svara) + lodēšana (pēc vajadzības)
Ķēdītes slēdzenes maiņa No 12.00 Eur (atkarībā no slēdzenes svara) No 12.00 Eur (atkarībā no slēdzenes svara)
Gredzena izmēra palielināšana atkarībā  no metodes+ materiāla izmaksas No 15.00 Eur No 15.00 Eur
Gredzena izmēra samazināšana  atkarībā no sarežģītīības pakāpes No 15.00 Eur No 15.00 Eur
Gredzena ar dārgameņiem izmēra palielināšana vai samazināšana No 19.00 Eur (atkarībā no akmeņa) No 19.00 Eur (atkarībā no akmeņa)
Akmeņu iestiprināšana
(atkarībā no sarežģītīības pakāpes)
No 5.00 Eur viens akmens (atkarībā no akmeņa veida) No 5.00 Eur viens akmens (atkarībā no akmeņa veida)
Gravēšana ar urbjmašīnu 1.50 Eur viens simbols 1.50 Eur viens simbols
Juvelierizstrādājumu pulēšana No 5.00 Eur viens juvelierizstrādājums No 5.00 Eur viens juvelierizstrādājums
Juvelierizstrādājumu tīrīšana ar ultraskaņu 2.00 Eur viens juvelierizstrādājums 2.00 Eur viens juvelierizstrādājums

Rotaslietām var piedēvēt ne tikai materiālo vērtību, bet arī emocionālo, jo daudzas no tām kļūst par īpašām, tām ir savs stāsts, tās var būt īpašu cilvēku dāvinātas, būt daļa no skaistām atmiņām. Katrs nēsātājs savas rotaslietas piepilda ar tikai viņam īpašu emocionālo un simbolisko saturu.

Juvelierizstrādājumi arī ir viens no mantojumiem, ko nodod paaudzes paaudzē. Tās ir ne tikai materiālās vērtības, bet arī daļa no ģimenes vēstures, pārdzīvojumiem, attiecībām. Tādā veidā jaunie saglabā saikni ar visām tām paaudzēm, ko varbūt vairs nevar satikt.

Ja kāda no šādām īpašām rotām sabojājas, zaudē savu spožumu, tad palīdzēt var juvelierizstrādājumu remonts, jo kvalitatīvas un mīļas rotaslietas neizmet, bet gan labo.

“GEMMI” pakalpojumu klāstā ir juvelierizstrādājumu remonts, kas ļaus atgūt agrāko spožumu un kvalitāti ikvienai rotaslietai, kura ir Jums dārga.

  • Iespējams izgatavot jaunas aizdares ķēdītēm un rokassprādzēm. Tās bieži vien laika gaitā sabojājas vai saplīst, kad ķēdīte vai aproce kaut kur aizķeras. Tās arī var pārtrūkt. Arī tas ir labojams. Bojājuma vietu var salodēt, atkal dodot iespēju pilnvērtīgi izmantot savu iemīļoto rotaslietu.
  • Gredzeniem, kuri kļuvuši par lielu vai par mazu, var mainīt izmēru. To bieži dara ar laulību gredzeniem, jo tos nēsā daudzus desmitus gadu, kuru laikā ķermenis var būtiski mainīties, izmainot arī pirksta apkārtmēru. Nav labi, ja gredzens dziļi iespiežas pirkstā, tas var negatīvi ietekmēt veselību. Gredzenu, kurš kļuvis par lielu, labāk samazināt, jo citādi var to pazaudēt. Un to nevarēs labot.
  • Rotaslietām var veikt akmeņu nomaiņu vai iestiprināšanu, ja kāds ir izkritis vai pazudis. Visbiežāk tas notiek tieši gredzeniem, jo tie ikdienā vairāk tiek mehāniski ietekmēti.
  • Juvelierizstrādājumu pulēšana ļaus atgūt ikvienai rotai savu sākotnējo spožumu un krāsu. Tādā veidā var efektīvi likvidēt laika un vides radīto ietekmi, padarot rotu atkal kā jaunu.

Juvelierizstrādājumu remonts, ko veic “GEMMI” meistari, vienmēr ir ar izcilu precizitāti, augstu kvalitāti un ātru izpildi. 

Uzmanību! Īpaši sarežģītu bojājumu gadījumā un tad, ja nepieciešams veikt nestandarta darbus, izmantojot papildu materiālus un dārgu aprīkojumu, remontdarbu cenas katrā konkrētā gadījumā tiek noteiktas vienojoties!

Izstrādājumus visvienkāršāk un ātrāk Jūs varat nodot labošanai uzņēmuma “GEMMI” salonveikalā, Rīgā, Lāčplēša ielā 121. Taču, ja Jums nav iespējas ierasties mūsu uzņēmuma salonā, savus izstrādājumus varat iesniegt jebkurā no SIA “Gemmi.lv” klientu apkalpošanas punktiem (visu SIA “Gemmi.lv” klientu apkalpošanas punktu adreses varat apskatīt sadaļā “Kontakti”).