Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA
Sākums / Ekskluzīvas dāvanas

Ekskluzīvas dāvanas

“GEMMI” meistari parūpējušies arī par to, lai Jums būtu pieejamas ekskluzīvas dāvanas un suvenīri no sudraba. Tā ir lieliska izvēle gan privātām, gan biznesa attiecībām, kad vēlaties izrādīt uzmanību vai pateicību, apsveikt sakarā ar kādu īpašu notikumu.

Sudraba suvenīri ir priekšmeti, kuriem ir gan rotājoša, gan simboliska, gan praktiska nozīme, tos pratīs novērtēt cilvēki ar labu gaumi.

  • Sudraba glāzītes - figūriņas ir oriģināla izvēle, kas būs dāvana divi vienā. Figūriņas rūpīgi izgatavotas, ievērojot labākās dizaina un vēsturiskās tradīcijas. Figūriņu klāstā ir dažādi faunas pārstāvji: lācis, vilks, zaķis, briedis, vērsis, mežacūka. Katrai figūriņai ir gan dekoratīva funkcija, gan pavisam praktiska, jo tā veidota arī kā glāzīte.

 

  • Sudraba figūriņas ir viens no klasiskiem juvelierizstrādājumiem, kas iederas ikvienā pārdomātā interjerā. Sudraba figūriņas var novietot uz rakstāmgalda kabinetā vai arī plauktā, kur tās piesaistīs skatienu gan mājas saimniekam, gan viesiem. Figūriņas pieejamas dzīvnieku un mītisku zvēru izskatā, tāpēc var akcentēt to simbolisko nozīmi, jo dzīvnieki jau izsenis tikuši uztverti kā totēmi, sargi, palīgi. Arī pēc Austrumu horoskopa katram gadam ir savs dzīvnieks. Sudraba figūriņas ir lielisks veids, kā pasniegt ekskluzīvas dāvanas un sagādāt oriģinālus suvenīrus.

 

  • Sudraba glāzītes “VOLOSHIN” ir daļa no unikālas un rūpīgi izvēlētas sudraba suvenīru kolekcijas, kurā pieejamas arī izsmalcināta dizaina sudraba glāzītes. Glāzītes pieejamas gan pa vienai, gan elegantos komplektos, kas jau noteikti pretendē uz ekskluzīvas dāvanas statusu. Glāžu un kausu dizainā iestrādāti gan svētku vēlējumi, gan gravējumi. Pieejami arī kāzu kausi no sudraba.

 

  • Sudraba karotes ir viens no pieprasītākajiem suvenīriem, jo joprojām aktīvi dzīvo tradīcija, ka jaundzimušajam dāvanā no krustvecākiem vai vecvecākiem ir jāsaņem sudraba karotīte ar iegravētu vārdu un dzimšanas datiem. Sudraba karotes pieejamas dažādā izmērā un ar unikāliem rotājumiem. Tā ir dārga dāvana un mīļa atmiņa, kas cilvēkam būs visu mūžu, liecinot par tuvāko rūpēm, mīlestību un laba vēlējumiem.

Īpašas dāvanas nepasniedz katru dienu, tas piederas īpašiem svētkiem un notikumiem, ko gribam saglabāt atmiņā vienmēr. Tāpēc pārdomātas un izsmalcinātas dāvanas izvēle ir ļoti svarīga, lai mirkli padarītu nevainojamu. Dāvana savā ziņā pārņem notikuma jēgu, kļūst par tā simbolu. Pēc gadiem, skatoties uz to, var atsaukt prātā tā mirkļa atmiņas, emocijas un sajūtas.