Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA

Preces atgriešana

Iegādājoties preci mūsu interneta veikalā GEMMI.LV, Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas atteikties no izdarītā pasūtījuma, nenorādot atteikuma iemeslu. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums jānosūta vai jāiesniedz SIA “Gemmi.lv”, Lāčplēša ielā 88-1, Rīgā, LV-1003 paziņojumu par Jūsu lēmumu izmantot atteikuma tiesības. Atteikuma noformēšanai Jūs varat izmantot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma pielikumā sniegto atteikuma veidlapu, bet tas nav obligāti. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš tiks uzskatīts par ievērotu, ja nosūtīsiet paziņojumu pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Pēc Jūsu atteikuma paziņojuma un preces saņemšanas ofisā, mēs atmaksāsim no Jums saņemto preces cenu 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Preces piegādes izmaksas netiek atlīdzinātas, un Jums jāsedz preces atpakaļ sūtīšanas izmaksas.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka atteikuma tiesības nebūs iespējams izmantot gadījumos, kas nepieļauj garantijas apkalpošanu un ir norādīti augstāk, kā arī, ja ir noņemtas/bojātas garantijas plombas ,birciņas vai preces iepakojums.

 

Iesniegums preces atgriešanai