Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA
Sākums / Zelta rotas / Zelta ķēdītes

Zelta ķēdītes

Juvelierizstrādājumu sortiments nav iedomājams bez ķēdītēm un aprocēm. Tās piemērotas nēsāšanai gan sievietēm, gan vīriešiem, izvēloties piemērotu dizainu. Zelta ķēdītes eleganti papildina gan ikdienas, gan svētku tērpu, jo ķēdītes vienmēr var kombinēt ar lielākiem vai mazākiem kuloniem un citiem elementiem, piešķirot situācijai un tērpam nepieciešamo akcentu, jo zelta rotas vienmēr izskatās eleganti, rada greznu iespaidu.

●Zelta ķēdītes arī ir populāra izvēle dāvanām. Tās derēs gan tad, ja jāiepriecina kāds tuvs draugs, gan tad, ja īpaša diena ir mīļotajam cilvēkam, kā arī būs piemērota rotaslieta bērniem un pusaudžiem, jo vecāki savām atvasēm vēlas uzdāvināt rotaslietas ar sargājošu un simbolisku nozīmi, tāpēc ķēdītei var pievienot tādu reliģisko simbolu vai kulonu, kas atbilst ģimenes pārliecībai un garīgajām vērtībām.

●Vīriešu un sieviešu gaume rotaslietu izvēlē var būtiski atšķirties, tāpēc “GEMMI” piedāvā zelta ķēdītes ļoti plašā klāstā, dažādos izmēros un ar unikāliem dizainiem, ļaujot arī tik universālai rotai kā ķēdīte iegūt individualitāti, saskaņoties ar nēsātāja gaumi un citām rotaslietām.

●Situācijai piemērotas rotas izvēli nosaka ne tikai tērpa dizains, bet arī tā krāsas, pasākuma tematika, arī sievietes matu griezums, frizūra, citas rotas, ko ieteicams saskaņot, lai radītu gaumīgu koptēlu, kas tiks pamanīts un novērtēts ikvienā pasākumā.

●Pircēju izvēlei tiek piedāvātas aproces un siksniņas arī no kaučuka vai sarkana diega, kas kombinēti ar zelta elementiem un aizdari. Tas var kalpot par pamatu rotaslietai, ko pircējs pats var papildināt ar dažādiem kuloniem, krustiem vai ikonām, ko var atrast plašajā “GEMMI” juvelierizstrādājumu klāstā.

●Zelta kaklarotas ir labs veids, kā dāmām akcentēt tērpus, kam ir atkailināta kakla daļa, pievērst uzmanību nēsātājas elegancei un dabiskajam šarmam. Kakls tiek uzskatīts par vienu no jutekliskākajām ķermeņa daļām, tāpēc tā rotāšana ar gaumīgiem juvelierizstrādājumiem ir bijusi aktuāla visos laikos. Arī šodien sievietes nevar savu rotu kolekciju iedomāties bez dažāda stila, apjoma un dizaina kaklarotām.