Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA
Sākums / Zelta rotas / Zelta kuloni

Zelta kuloni

“GEMMI” juvelierizstrādājumu klāstā pieejamās ķēdītes var kombinēt un papildināt ar dažādiem zelta kuloniem.

Izvēloties oriģināla dizaina kulonu, tiek izcelta nēsātāja personība un individuālais stils. Zelta kuloni saderēs ar jebkura platuma un stila ķēdītēm, atliek tikai paļauties uz savu gaumi.

  • Kuloni ar dabīgajiem akmeņiem ir eleganti un pamanāmi, tāpēc labi saderēs ar svētku tērpu un frizūru, bet arī ikdienišķākās situācijās un apģērbā tas būs lielisks tēla papildinājums. Pieejami lielāki un mazāki zelta kuloni ar dabīgajiem akmeņiem, ļaujot katram klientam atrast meklēto.
  • Krusti un ikonas ir viens no pieprasītākajiem kulonu veidiem, tāpēc arī “GEMMI” juvelieri parūpējušies par plašu izvēli. Vēlmei apliecināt savu ticību un reliģisko piederību ar dažādiem atribūtiem ir ļoti sena vēsture. Ķēdītē iekārts zelta krusts vai ikona ir viens no izplatītākajiem variantiem. “GEMMI” klāstā atradīsiet krustus un ikonas ne tikai sev, bet arī dāvināšanai, kas ir zināma tradīcija kristību procesā.
  • Zodiaka zīmes ir vēl viena kulonu grupa, kas klientiem vienmēr bijusi saistoša. Astroloģija ir viena no senākajām zinātnēm, tās tradīcijas un skatījums uz pasauli ir pazīstams visā pasaulē. Piederība kādai zodiaka zīmei ir ikvienam cilvēkam. Izvēloties kulonu ar savu zodiaka zīmi, vizuālais tēls tiek papildināts ar oriģinālu rotu, kas cieši saistīta ar nēsātāja personību, jo tieši piederība noteiktai zodiaka zīmei arī var diktēt zināmas rakstura un personības iezīmes, pasaules redzējumu.
  • Zelta kuloni, kuri papildināti ar dažādiem elementiem un ir īpaši ar savu unikālo dizainu, piestāvēs gan ikdienai, gan svētkiem. Kulonu priekšrocība ir tā, ka tos ērti var sakombinēt ar jebkuru ķēdīti vai cita materiāla siksniņu, radot ikdienišķāku vai svinīgāku iespaidu.