SIA Gemmi.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.
(+371)-202-15-704
P-Pk 10:00-18:00 S-Sv brīvdiena
norton_visa_mc aizdevumslv

Laulības gredzeni

Laulības gredzeni
Фильтр

Laulības gredzeni ir kaut kas vairāk nekā ikdienišķas rotaslietas. Tas ir juvelierizstrādājums, kas nes ļoti dziļu emocionālo un semantisko nozīmi. Gredzeni, ko kāzu ceremonijas laikā jaunlaulātie uzvelk viens otram, ir simbols viņu attiecībām, jūtām un arī kopīgajai nākotnei. Tāpēc laulības gredzeni nevar būt nejauša izvēle, tas ir pirkums, kas jāveic pārdomāti, ņemot vērā gan topošās sievas, gan vīra vēlmes un gaumi.

“GEMMI” plašajā juvelierizstrādājumu klāstā sev piemērotus gredzenus atradīs ikviens pāris. Laulību gredzeni pieejami dažādos izmēros. Dizaina ziņā izvēle ir no klasiskajām stīpiņām līdz unikāli veidotiem gredzeniem, kas ļaus pārim justies īpašam un atšķirīgam.

Laulību gredzeni visbiežāk tiek izgatavoti no zelta, kā arī zelts kombinēts ar citiem dārgmetāliem un akmeņiem. Tādā veidā mūsu juvelieri var radīt arvien vairāk unikālu gredzenu, kas paplašina klientu izvēles iespējas un ļauj atrast tieši to, kas atbilst viņu vēlmēm.

Ne vienmēr pāri izvēlas vienāda lieluma un dizaina laulību gredzenus. Tāpēc juvelieri rūpīgi strādā pie tā, lai piedāvātu plašu īpaši sievietēm un vīriešiem piemērotu gredzenu klāstu.

Laulību gredzeni sievietēm mēdz būt smalkāki un arī vairāk izrotāti ar sīkām detaļām, akmentiņiem, faktūru. Sievietes parasti arī priekšroku dod smalkākiem gredzeniem, kas uz pirksta neizskatās masīvi, bet gan eleganti un sievišķīgi.

Laulību gredzeni vīriešiem ir masīvāki, biezāki un arī bez tik uzkrītošiem dizaina elementiem. Tomēr ir vīrieši, kuri dod priekšroku gredzeniem ar reliģisko simboliku un citiem dizaina elementiem, kas ir vienojoši abos gredzenos.

Izvēloties gredzenus, kas būs divu cilvēku laulības simbols, par prioritāti jāizvirza ērtums un arī sava gaume. Gredzens būs pirkstā katru dienu, tāpēc to jāsajūt kā savu, tam ir jāpatīk, jābūt ērtam, tāpēc ne visi dizaini katram būs piemēroti.

Un juvelieru darbs ir piedāvāt klientiem plašu izvēli, arī iespēju izveidot tieši tādu gredzenu, kādu esat izsapņojuši. Tāpēc “GEMMI” juvelieri izgatavo rotas arī pēc individuāla pasūtījuma un skicēm, pārvēršot jaunā pāra sapņus un idejas realitātē.

Gredzeni, ko kāzu ceremonijā vīrs un sieva uzvelk viens otram pirkstā, simbolizē viņu savstarpējo cieņu, mīlestību un savienību. Tāpēc katram pārim šī skaistā simbola izvēlei vajadzētu veltīt pietiekami daudz uzmanības, kā arī izvēlēties kvalitatīvu izstrādājumu, kas kalpos gadu desmitiem un spoži mirdzēs arī sudraba un zelta kāzu jubilejā.