Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA

Par mums

Juvelierizstrādājumu fabrika “GEMMI”, kas atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 121, ir viens no vecākajiem komercuzņēmumiem Latvijas juvelierizstrādājumu nozarē.
Fabrika darbu sāka 1995. gada 12. aprīlī un joprojām turpina veiksmīgi darboties. Ražotnē strādā pieredzējuši meistari, mākslinieki un juvelieri, kuri spēj izpildīt visaugstākā līmeņa individuālos pasūtījumus.
Fabrikas darbības laikā meistari no dārgakmeņiem un dārgmetāliem ir izgatavojuši tūkstošiem unikālu izstrādājumu. Fabrikā ir vairāk nekā 1500 juvelierizstrādājumu izgatavošanas formu.
“GEMMI” fabrikā ir tapuši dažādi izstrādājumi – gredzeni, auskari, rokassprādzes, kuloni, kausi, suvenīru komplekti, piemiņas nozīmītes, slavenu personu un vienkārši klientu figūriņas. Šā unikālā uzņēmuma izstrādājumi savus īpašniekus ir atraduši visā pasaulē.
2015. gada martā ražotni iegādājās uzņēmums “Gemmi.lv ”. Juvelierizstrādājumu fabrikas “GEMMI” jauno īpašnieku mērķis ir izveidot savu fabrikas unikālo izstrādājumu kolekciju, kas būtu pieejama plašam pircēju lokam ne vien centrālajā veikalā, kas jau 20 gadus darbojas fabrikas ēkā, bet arī uzņēmuma “Gemmi.lv” juvelierizstrādājumu veikalu tīklā.

Jau šobrīd ir iespējams apmeklēt jebkuru uzņēmuma veikalu:

  • Lāčplēša ielā 121, Rīgā,

un pasūtīt kādu no fabrikas “GEMMI” meistaru izstrādājumiem. Turpat var nodot salabošanai bojātus juvelierizstrādājumus.

Taču, ja vēlaties pasūtīt kaut ko neparastu saviem tuviniekiem un radiem, pasūtīt ekskluzīvu dāvanu kolēģiem vai sadarbības partneriem, tad, protams, labāk atbraukt pie mums uz veikalu un personiski iesniegt pasūtījumu. Ja runa ir par jebkuras sarežģītības pakāpes rotām, tad profesionāls juveliermākslas meistars pats vai pēc Jūsu skices palīdzēs Jums izveidot unikālu izstrādājumu. Savukārt, ja runa ir par ekskluzīvām dāvanām, tad mūsu mākslinieks izveidos īstu šedevru, kas apmierinās Jūsu visdrosmīgākās vēlmes. Turklāt varam piedāvāt Jums izveidot ekskluzīvu rotu, izmantojot savu materiālu un piemeklējot tam dārgakmeņus, kas spēs apmierināt jebkuru gaumi. Varam arī atpirkt Jūsu vecās rotas par ļoti izdevīgām cenām un šo vērtību ņemt vērā mūsu meistaru darbā.

 
Dāmas un kungi!
Mēs piedāvājam patiesi unikālus izstrādājumus, kas radīti tieši Jums!
Tas ir sarežģīts un smalks darbs. Tādēļ lūdzam pasūtījumu veikt laikus, lai būtu droši, ka tas tiks izpildīts norādītajā dienā un laikā!
 
Laipni lūdzam mūsu juvelierizstrādājumu fabrikā!
 
Mēs piedāvājam laika pārbaudi izturējušu kvalitāti!

Zelta fabrika “GEMMI” atrodas Lāčplēša ielā 121
Tālr.: +371 67221222
E-pasts: info@gemmi.lv
Tīmekļa vietne: www.gemmi.lv
Salonveikala darba laiks:
P.      10.00-18.00
O.     10.00-18.00
T.      10.00-18.00
C.     10.00-18.00
P.      10.00-18.00
S.      10.00-16.00
Svētdiena – brīvdiena

Mūsu salonveikals ar prieku piedāvā Jums plašu no dārgmetāliem veidotu juvelierizstrādājumu klāstu ar dārgakmeņiem un bez tiem.
Pie mums Jūs varat iegādāties arī augstvērtīgu bižutēriju, antikvārus virtuves piederumus, kas veidoti no īsta sudraba, un monētas.
 
Pie mums Jums ir iespēja izvēlēties jebkuras rotas modeli, kas Jums iepaticies, un pasūtīt to tieši sev. Izveidot citu izmēru, rakstu, dārgakmens lielumu un formu – mēs palīdzēsim Jums īstenot jebkuru Jūsu vēlmi.
 

LAIPNI LŪDZAM “GEMMI” SALONVEIKALĀ!