Jūsu pirkums:
0
0.00 €
AUTORIZĀCIJA
Sākums / Zelta rotas / Zelta gredzeni

Zelta gredzeni

Rūpība, ar kādu tiek izstrādāts katrs gredzens, ir “GEMMI” juvelieru profesionālais standarts. Dizaina izveidē tiek ieguldīts daudz laika un rūpības, lai panāktu, ka katra kolekcija ir unikāla. Tas ļauj pircējiem izvēlēties tieši tādus gredzenus, kas atbilst viņu vēlmēm, stila un skaistuma izpratnei. Klientu izvēlei pieejami gan nelieli zelta gredzeni ar tievu stīpiņu, papildināti ar rūpīgi apstrādātiem un izvietotiem akmeņiem, gan apjomīgāki ar platāku stīpiņu un uzkrītošākiem elementiem. Tie noteikti nepaliks nepamanīti. Plaša izvēle ir gan sieviešu, gan vīriešu gredzeniem.

Zelta gredzeni ar vai bez akmeņiem, ar oriģinālu dizainu un pielāgotu izmēru ir mūsu juvelieru mākslas darbs, kas palīdzēs izcelt individualitāti un dabisko šarmu, izkopt stilu un arī dot signālus par savu statusu, jo gredzens ir mīlestības un laulību simbols, kas apliecina uzticību un cieņu dzīvesbiedram. Pāri, kuri nolēmuši apliecināt savas attiecības sabiedrības priekšā, izvēlas ne tikai laulību, bet arī saderināšanās gredzenus. Zelta gredzeni ar un bez akmeņiem ir klasiska izvēle.

Gredzeni tiek izgatavoti lielākoties no trīs zelta sakausējumiem. Dzeltenais zelts ir sakausējums ar sudrabu un varu, baltais zelts ir sakausējums ar sudrabu, bet sarkanais zelts — ar varu. Kādu sakausējumu izvēlēties, ir gaumes jautājums.

Zelts ir sens un iecienīts dārgmetāls juvelierizstrādājumu izgatavošanā, tāpēc šajā jomā arī ir senas juvelieru darba tradīcijas, kas ļauj radīt augstākās kvalitātes izstrādājumus.

Gredzenus noteikti var uzskatīt par vienu no biežāk nēsātajām rotaslietām. Tie harmoniski papildina koptas rokas un gaumīgu manikīru. Gredzenu izvēle vairāk ir sieviešu priekšrocība, bet “GEMMI” juvelieri rada elegantas kolekcijas arī vīriešiem.

Gredzenus jau izsenis apvij mistika un ezotērika, tiem tik piedēvētas spējas ietekmēt nēsātāja veselību, neredzamās enerģijas, pat veiksmi un panākumus dzīvē. Tāpēc vērts uzmanīgi un atbildīgi pievērsties tam, kādu materiālu un akmeņus izvēlas, kurā rokā un pirkstā nēsā, jo gredzens nav tikai skaistuma un modes elements, bet tas arī spēcīgi rezonē ar pašu nēsātāju.